Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z odczuwaniem.

Jeśli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić

aby ludzie patrzący na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.

Don McCullin

Niezależnie od tego co lub kogo fotografuję staram się robić to jak najlepiej. Dokładam wszelkich starań by obiekt mojej pracy był pokazany jak najpiękniej, by współgrał z założoną stylizacją. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest gruby, chudy, niski, wysoki, itd. Każdy ma swoje piękno i ja potrafię je wydobyć. Warunek jest jeden- musisz lubić siebie. Jeśli go nie spełniasz- nie ma znaczenia kto będzie fotografował- raczej nie będziesz się sobie podobać. 

W 2018r. zapraszam na bezpłatne sesje zdjęciowe dla Krainy Mlekiem i Miłością Płynącej. Obrazują one przede wszystkim mamy karmiące piersią ale także relację mamy/ rodziców i dziecka.

Zapraszam także na wszelkiej maści reportaże od ślubnych poprzez urodzinowe, komunijne- tu w zasadzie wszystko jest  do omówienia- lubię wyzwania i każdej realizacji podejmuję się ze 100% zaangażowaniem.

Jak zawsze zapraszam na sesje zdjęciowe z końmi- w tym roku kilka nowych miejsc i stylizacji- o wszelkie terminy i szczegóły proszę pytać drogą mailową (co napisane to zapamiętane).

 

Facebook